פריצת מנעולים בירושלים

כמו כל מטרופולין גדול ירושלים סובלת מעבירות רכוש וזה כולל הרבה פריצות לבתים, לעסקים ולרכבים. המצב הזה הביא לכך שבעיר יש ביקוש גבוה למנעולנים מקצועיים רבים שיתנו מענה לצורך הגובר בתחום פריצת מנעולים בירושלים.

על חומותייך עיר דוד הפקדתי שומרים

בעיות ביטחון אישי אינן חדשות בירושלים, שלמרבה הצער רושמת גם נוכחות קבועה של הסכסוך הישראלי ערבי בכל נקודות ההשקה שלו. בשל תחושת העדר הביטחון, יותר ויותר ירושלמים מבקשים לשדרג את מערכות האבטחה בבתים, וזה כולל בראש וראשונה מעבר למנעולים יותר מתקדמים ולדלתות יותר מחוסמות.

מנעולן בירושלים, בוודאי אחד בעל מוניטין, הוא איש עסוק מאוד. במציאות כזו אין פלא שהשוק הירושלמי גדוש בחאפרים שמתקינים מנעולים לא מקוריים (והרבה פחות איכותיים) באופן לא מקצועי. בחלק מהמקרים התגלה כי נוכלים של ממש התחזו למנעולנים מוסמכים וניצלו לרעה את מעמדם בכך שסחרו במידע, ובכמה מקרים אפילו שיכפלו לעצמם 'סט ספייר' של מפתחות, לטובת 'השלמת הכנסה' במועד מאוחר יותר.

הבעיה הגדולה היא שלצרכן הפשוט שמחפש מידע על פריצת מנעולים בירושלים, אין כלים לדעת איזה 'פורץ בירושלים' הוא מתחזה שבעתיד אולי נשלם ביוקר על העבודה שסיפקנו לו, ואיזה מנעולן הוא איש מקצוע מעולה והגון. מבחוץ, ללא רקע מקצועי וללא היכרות מוקדמת כמעט בלתי אפשרי להבדיל בין מנעולן בירושלים ל"פורץ בירושלים".

א א א מנעולי שמאי מצילים את המצב

לתוך הוואקום הזה נכנסה חברת 'א א א מנעולי שמאי' שהקימה מוקד מנעולנות מקוון לתושבי ירושלים והסביבה. היתרון הגדול של המוקד נעוץ בכך שהחברה עושה בדיקה מקדימה של כל מנעולן שמאוגד במוקד. הבדיקה כוללת בדיקת נאותות ובחינה מקצועית. הסיכוי שנוכלים או חאפרים יעברו את המסננת של מנעולי שמאי מאוד נמוך ומערך הבקרה המקצועי של החברה ממשיך לפקח על ההתנהלות והעבודה של המנעולנים גם במהלך העבודה השוטפת.

יתרון נוסף של המוקד המקוון הוא בכך שהוא מבצע פילוח עומק ומחבר לכל צרכן את המנעולן המתאים לו ביותר מבחינת זמינות, קרבה והתמחות מקצועית. 'א א א מנעולי שמאי', ככה מאתרים היום מומחה לפריצת מנעולים בירושלים.

 

5 Comments

 1. חג שמח ושנה טובה לכולם!
  אני רוצה להמליץ לכם שלקראת החגים,
  יש מוסך בחולון בשם מור מוטורס שמציע מגוון שירותים במבצעים מטורפים!
  אם הרכב צריך טיפול או שצריכים לתקן כל דבר אחר ברכב,
  לחצו על הקישור ופנו אליהם בהקדם – מומלץ!

 2. במשך ההיסטוריה, התקרחות ונשירת שיער הפכו לבעיה של גברים ונשים. אנשים ניסו לפתור את המצב תוך שימוש בכל פתרון אפשרי כולל פיאות. אבל, בשנים האחרונות הטכנולוגיה התקדמה מאד ונמצא פתרון לבעיה.
  עם התפתחות הרפואה , הליך ניתוחי התפתח – השתלת שיער. ההליך כולל העברת שיער ממקום אחד בגוף (מכונה "האזור התורם") למקום הקרח או המקריח בגוף (מכונה "האזור המקבל"). תהליך זה מכונה Follicular unit extraction (FUE).

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר.

− 1 = 4